Blog

En İyi 5 Alan Kazandıran Genç Odaları

çift kişilik duvar yatakları

Çift Kişilik Duvar Yatakları

Genç odaları; çocuklarınızın ders çalıştığı, oyun oynadığı, dinlendiği, kitap okuduğu, bir şeyler izlediği, arkadaşlarıyla takıldığı ve birçok işlevi bünyesinde barındıran alanlardır. Bazen odalarının tasarımında söz sahibi olmak isteyen gençlerle orta yol bulmak biraz zor olabilir. Bu noktada, çocuğunuzun da isteklerini baz alarak iş birliği yapabileceğiniz çok yaratıcı fikirlerle karşınızdayız! Bu yazımızda sizlerle gençlerin çok seveceği modern ve fonksiyonel bir oda için dekorasyon fikirleri paylaştık!

Çift Kişilik Duvar Yatakları

Çift kişilik yatak çocuk odası için kulağa biraz garip gelebilir. Fakat genç odası için çift kişilik bir yatak tercih etmek, onun için yapabileceğiniz en güzel şeylerden biridir! Herkes hemfikirdir ki, gençler birçok şeyi yataklarında yapma eğilimindedir. Eğer yeterli bir alanınız varsa bu elbette sorun teşkil etmez. Fakat eğer bunun için yeterli bir alan yoksa elbette tek kişilik yatak ya da fonksiyonlu yatak tercih edebilirsiniz. Duvara katlanır yataklar, bu işlevleriyle yeterli alanı size ve çocuğunuza sunacak, Çift Kişilik Duvar Yatakları  sadece ihtiyacınız olduğunda yatağı açmanızı sağlayacak ve ihtiyacınız olmadığında ise size kocaman bir alan bırakacaktır!

Akıllı Depolama Alanı

Kitapları, kıyafetleri, hobileri ve hareketli hayatları ile gençlerin odaları dağılmaya oldukça meyillidir. Bu nedenle genç odalarının olmazsa olmazlarından biri de bol bol saklama alanına sahip olmaktır. Odada yeterli çekmeceniz, rafınız ve dolabınız olduğundan emin olmalısınız. Altı kutulu veya çekmeceli bir genç odası yatağı tercih etmek oldukça mantıklıdır. Elbette bunun yerine altı açık bir yatak tercih edip, kendiniz de depolama alanı oluşturabilirsiniz. Odanın büyüklüğüne göre komodin, şifonyer ve duvar rafları ekleyin. Kısacası, odadaki tüm alanları çocuğunuzu odasını toplamaya teşvik edecek eğlenceli ve pratik bir şekilde düzenlemeye çalışın. Çift Kişilik Duvar Yatakları Eğer kıyafet dolabı için yeterli alan kalmadıysa katlanır dolaplı yatak tam size göre! Bu tür fonksiyonel mobilya tercih etmek, hem odadan maksimum verim almanızı hem de odanın daha düzenli görünmesini sağlayacaktır!

Çalışma Alanı

Eğitim sürecinin en kritik noktasında olan üniversiteye hazırlanan gençler için çalışma ortamı çok önemlidir. Çocuğunuz için dikkat dağıtıcı olmayan ama aynı zamanda çekici bir çalışma alanı düzenlemelisiniz. Bunun olabildiğince sade ve çocuğunuzun işlerine yoğunlaşmasına elverişli olduğuna dikkat edin. Bol çekmeceli veya kapalı dolaplı bir genç masası modeli tercih edebilirsiniz. Bu şekilde ek bir depolama alanına da sahip olursunuz. Eğer dar bir alana sahipseniz, bu noktada da fonksiyonel mobilyaları tercih edebilirsiniz! Kapandıktan sonra aynı zamanda çalışma masasına dönüşebilen bir akıllı mobilya ile hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Mobilyaların ve aksesuarların açık renk olmasına dikkat etmenizi öneririz.

Kuruluşundan itibaren yenilikçi, inovatif, ar-ge odaklı tasarımları ile yurtiçi ve yurtdışı bir çok ödülün sahibi olan Multimo ile evinizi ya da ofisinizi kaliteyle buluşturun. Multimo Mobilya Akıllı Mobilya odaklanmış olduğu mekanizmalı, çok fonksiyonlu, hareketli mobilya sistemleri ile ülkemizde lider, dünyada ise en büyük 5 üreticiden biri konumundadır. Siz de Multimo ile kuşaktan kuşağa geçecek mobilyaları şimdi evinize taşıyın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.