Blog

Home Office Mobilya Önerileri

Home Office Mobilya

Yatak ve masa fonksiyonu bir arada.

Loft Bed Desk, çift kişilik yatak ve çalışma masasının işlevsel ve şık bir birleşimi. Yatak açılırken masa yüzeyinin sabit kalması, masa toplama zorunluluğunu tamamen ortadan kaldırıyor. Dilerseniz tek başına, dilerseniz dolap modülleriyle birleştirerek kullanabileceğiniz Loft Bed Desk, özellikle stüdyo daireler için son derece kullanışlı çözümlerimizden biri.

Kısıtlı alanlarınız için ideal çözüm

Frogg, çift kişilik yatak ile masayı birleştiren çözümlerimizden biri. Dört kişilik masası kapandığında hiçbir yer kaplamayan Frogg, günün her saatinde dar alanlarda maksimum alan tasarrufu sağlıyor.

3 farklı modülüyle alan kazanın

Tek kişilik yatağınızın, çalışma masanızın ve giysi dolabınızın yalnızca 1 metrelik alana sığabileceğini biliyor muydunuz? Evet, Midi Capsule Set tam olarak bunu yapıyor! Son derece pratik bir kullanım sunan Midi Capsule Set’in yatağı ve masası tamamen kapanabiliyor. Daha fazla alana ihtiyaç duyduğunuz anlar için, Midi Capsule Set bire bir.

Yatak & çalışma odası, gardırop, kitaplık..

Tek kişilik yatak, sürgülü dolap, kitaplık ve çalışma masası bir arada! Özel mekanizması sayesinde çalışma masası açılıp kapanma esnasında sabit kalan Akademi, tek başına bütüncül bir çalışma istasyonu kazandırıyor.

Bir genç odası için gerekli tüm fonksiyonların,

Tek kişilik yatak, çalışma masası, giysi dolabı ve kitap rafları bir arada; üstelik sadece 2 metrelik bir alanda! Yatak odası ve çalışma alanı için ihtiyacınız olan her şeyi tek başına sunan Studio 5 hem stüdyo daireler hem de genç odaları için ideal.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.